Časté dotazy | Bellasin effect

Často kladené dotazy (FAQ)

 • Kdy je vhodné užívání tablet Bellasinu?
  Bellasin je vhodný pro všechny ženy od 40 let, u kterých se projevil výrazný nárůst tělesné hmotnosti a zároveň zaznamenaly některé další změny jako jsou například výkyvy nálad, únava, návaly apod.
 • Jak dlouho mám Bellasin užívat?
  Pravidelné užívání je nezbytnou podmínkou k dosažení požadovaných účinků. Změny v organismu stejně jako nárůst tělesné hmotnosti jsou dlouhodobé a trvalé procesy. Pravidelné užívání Bellasinu tyto projevy omezuje nebo je zpomaluje.
 • Musím při užívání Bellasinu ještě cvičit nebo držet dietu?
  Bellasin pomáhá při snižování váhy zejména tam, kde cvičení a držení diety již nepomáhají. Pohyb a zdravá životospráva by však měly být součástí životního stylu každé ženy v menopauze, s cílem dosáhnout dobré fyzické a psychické kondice, která je potřebná nejen v náročném období menopauzy, ale i později ve vyšším věku.
 • Mám kombinovat Bellasin s dalšími přípravky proti negativním projevům menopauzy?
  Nemusíte, Bellasin obsahuje extrakty jetele a lnu, které omezují nepříjemné projevy menopauzy jako např. hormonální výkyvy, návaly a psychickou vyrovnanost.
 • Mám zvýšený krevní tlak. Mohu užívat Bellasin?
  Přípravek obsahuje kofein, proto pokud užíváte jiné léky, poraďte se se svým lékařemPřípravek Bellasin effect je na trh uváděn jako doplněk stravy.
Bellasin effect obsahuje účinné látky 1zelený čaj, L-karnitin, 2guaranu, 3jetel, 4zázvor, sóju, 5len, vitaminy 6K2 a 7D3.
Tyto stránky spravuje a za jejich obsah je zodpovědná společnost SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT